psycholog, psychoterapeuta CBT
W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie relacja oparta na zaufaniu, szacunku i autentycznym spotkaniu z drugim człowiekiem. Wierzę, że bezpieczna przestrzeń, uważność oraz akceptacja tworzą warunki do lepszego rozumienia siebie i wprowadzania trwałych zmian. Towarzyszę pacjentom z otwartością i zaangażowaniem, z poszanowaniem ich indywidualnej historii, tempa oraz potrzeb
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
Pracuję z osobami doświadczającymi bezsenności, depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, czy też zmagającymi się z trudnościami w relacjach lub niską samooceną.
W swojej pracy bazuję na dwóch filarach: indywidualnym podejściu do każdego pacjenta oraz założeniach terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Swój warsztat terapeutyczny stale uzupełniam elementami terapii tzw. „trzeciej fali” CBT oraz terapii opartych na uważności. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Jestem absolwentem Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (specjalność psychoterapeutyczna), aktualnie w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) atestowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
Doświadczenie zdobywałem pracując jako psycholog i terapeuta środowiskowy w ośrodku środowiskowej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej, Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej „Razem” czy Akademickim Ośrodku Psychoterapii. Stale podnosząc swoje kwalifikacje, brałem udział w stażu klinicznym na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, a także w szkoleniach m.in. z zakresu interwencji kryzysowej, dialogu motywującego oraz licznych kursach dotyczących psychoterapii poznawczo-behawioralnej (także tzw. „trzeciej fali” CBT).
Prywatnie jestem pasjonatem prozy Iberoamerykańskiej oraz pieszych wycieczek w góry.