psycholog, psychoterapeuta CBT
Towarzyszenie drugiej osobie w procesie zmiany i lepszego poznawania siebie to odpowiedzialność, którą traktuję z dużą uważnością. W swojej pracy kieruję się rzetelnością, sumiennością i troską o odpowiednie przygotowanie do każdej sesji. Zależy mi na budowaniu relacji opartej na zaufaniu, bezpieczeństwie i poczuciu, że można być sobą.
Pracuję z dorosłymi, zarówno indywidualnie, jak i z parami/małżeństwami.
Pomagam osobom, które chcą:
– rozpoznać swój niekorzystny sposób myślenia i dowiedzieć się, jak go zmienić,
– wzmacniać swoją samoocenę,
– skuteczniej radzić sobie ze stresem i lękiem,
– lepiej radzić sobie ze zmianami w życiu,
– budować lepsze relacji z innymi,
– konstruktywnie wyrażać emocje,
– radzić sobie z trudnościami w pracy zawodowej czy na studiach.
CBT to nurt psychoterapii o skuteczności udowodnionej w licznych badaniach. Wybrałam go, ponieważ przekonuje mnie koncepcja, że nasze myśli, emocje i zachowanie to system naczyń połączonych. W ramach szkolenia CBT rozwijam swoją wiedzę, aby jak najlepiej pomóc ci odkryć te trzy kropki, tak aby działały na twoją korzyść, i aby pomóc ci rozwijać twoje talenty i możliwości.
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie – specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT).
Zrealizowałam pierwszy stopień szkolenia z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR; Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, 70 godzin), program stażowy „Psycholog w praktyce” (Dialog Szkoła Psychoterapii, 100 godzin) oraz szkolenie Diagnoza osobowości w praktyce (Uniwersytet SWPS, 20 godzin).
Uwielbiam koty, wing tsun kung-fu, podróże – zwłaszcza do Włoch, dużo radości daje mi oglądanie tap dance.